CHŁODEX to znana i otwarta na współpracę hurtownia wędlin i mięsa, a obecnie również producent elementów drobiowych. Działamy na rynku od 1996 roku i ciągle powiększamy swój asortyment o nowe i atrakcyjne produkty.

Od początku jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, tworzonym w oparciu o własny kapitał, jak również o tradycje i doświadczenie założycieli. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami wędlin oraz ubojniami znajdującymi się na terenie naszego kraju negocjujemy najlepsze warunki zakupu towaru, nie zapominając o jego najwyższej jakości.

Jesteśmy przekonani, że wykwalifikowana kadra pracowników pomoże Państwu w jak najlepszym wyborze towarów z oferty naszej firmy.
Nasza firma została zaopatrzona w nowocześnie chłodzone magazyny i odpowiednio wyposażone samochody. Wszystko to, aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę.

Poza działalnością handlową od od wielu lat aktywnie wspieramy sportowców angażując się między innymi w organizację tak znanych imprez jak „Bieg Lechitów” oraz „Staropolskie Igrce Młodych Lechitów”